donderdag 9 februari 2012
Klein
Groot
Schaatsen op natuurijs
(advertenties)
Omroep Flevoland 

apps vernieuwd!

omroep Flevoland winnaar van NL award
Nieuwsbericht
De uitbreiding van de luchthaven Lelystad heeft gevolgen voor de omgeving, maar de effecten voor de mens en de natuur zijn beperkt. Dat geldt ook voor de veiligheidsrisico's. Dat blijkt uit de Milieu Effect Rapportage (mer), die verschillende experts in opdracht van de luchthaven hebben opgesteld.

Zo zullen dieren in de Oostvaardersplassen nauwelijks last ondervinden van de geplande vliegroute over het gebied. De meeste dieren zullen zich aanpassen, al kunnen ganzen, bepaalde broedvogels en herten wel tijdelijk nerveus raken.

Hoewel veel mensen beducht zijn voor geluidsoverlast, liggen volgens de mer hooguit twintig huizen in de zone met de meeste overlast en vliegen toestellen boven bewoond gebied al redelijk hoog. Groei van de luchthaven leidt wel tot een slechtere luchtkwaliteit in de omgeving, maar het wegverkeer is in deze de grotere boosdoener.
Item beluisteren en/of bekijken
Reacties Neem voordat je een reactie plaatst ons reglement voor reacties door.
Code: Verification
(advertentie)
Mijn Agenda
stelling Leo
(klik hier voor meer info)
Raad van State: windmolenpark Noordoostpolder bij Urk mag
1. Goede zaak
2. Heel jammer
3. Geen mening
Leo's blog
klik hier voor Leo's kijk op
de actualiteit en reageer!
(advertenties)
twitter