donderdag 23 februari 2012
Klein
Groot
Klik hier voor alle info over de Omroep Flevoland Werkweek op 89.8 FM!
(advertenties)
Overzicht van alle sociale media waar Omroep Flevoland op te vinden is

omroep Flevoland winnaar van NL award
Nieuwsbericht
Get Adobe Flash player
Deze chip moet ervoor zorgen dat er geen handdoeken meer uit hotels worden gestolen
Jaarlijks wordt er voor ongeveer een  miljoen euro aan handdoeken uit hotels door gasten  meegenomen

Geen diefstal meer van handdoeken of badjassen uit hotels. Daar moet de uitvinding van het Almeerse bedrijf Womitex voor zorgen. De linnenverhuurder heeft een chip gemaakt die in bed- en badlinnen genaaid kan worden.


De chip moet klanten afschrikken spullen uit de hotelkamers mee naar huis te nemen. Daarnaast kan het logistieke proces worden verbeterd, omdat via de uitvinding exact kan worden bijgehouden waar het linnengoed is.


Womitex heeft zo'n 200 miljoen euro aan textiel bij hotels en restaurants in omloop. Het bedrijf schat in dat er jaarlijks een miljoen euro aan handdoeken uit hotels door gasten wordt meegenomen.

Reacties Neem voordat je een reactie plaatst ons reglement voor reacties door.
Code: Verification
(advertentie)
Mijn Agenda
stelling Leo
(klik hier voor meer info)
Raadslid PVV Almere scheidt zich af en gaat alleen verder
1. Kan gebeuren. Kom in de beste politieke families voor
2. Belachelijk. Ze moet haar zetel teruggeven aan de PVV
3. Ik zie het met het nodige leedvermaak aan
4. Geen verstand van politiek
Leo's blog
klik hier voor Leo's kijk op
de actualiteit en reageer!
(advertenties)
twitter