maandag 21 mei 2012
Klein
Groot
(advertenties)
Overzicht van alle sociale media waar Omroep Flevoland op te vinden is
Omroep Flevoland winnaar NL Award 2011 in de categorie TV Nieuws
Nieuwsbericht
Get Adobe Flash player
Ichallenge komt mogelijk in Dronten
Op het IChallengepark moet er gekart kunnen worden

De stichting IChallenge wil in Dronten een bijna 500 hectare groot park aanleggen voor alle vormen van durfsport. Autorace, karting, motorcross, schieten of klimmen, op het IChallengepark moet het allemaal kunnen.


Eerdere pogingen van de stichting achter het park in de gemeente Noordoostpolder zijn op niets uitgelopen. Nu hoopt de stichting dit park in Dronten te realiseren. Het sportpark zou volgens de stichting goed zijn voor 600 voltijds banen.


De gemeenteraad kreeg de plannen donderdagavond gepresenteerd, maar is kritisch over de haalbaarheid. Later dit jaar komt het onderwerp terug op de agenda.

Reacties Neem voordat je een reactie plaatst ons reglement voor reacties door.
Gatso (9a6b030abf92) @ 11-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
hier zit ik niet op te wachten!
Ikikikikikikiki.kikikikikikikikikikikikikikikikik!
Judo bakker (61ae2afb9ef5) @ 11-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Waar zijn de plannen va I chelange gebleven wat betreft volledig duurzaam en gericht op innovatie en opleiding ?? Dat was bij de Noordoostpolder nog de Basis waarop werd onderhandeld.
Lex (7c0cb4579327) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Direct ruimte zoeken. Laat ze het maar kopen en dan beginnen met bouwen.
Afca (5d3a4ab10f97) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Wat een stel ouwe zeikerd hier zeg, wees blij dat ze wat voor jongeren doen want anders lopen jullie weer te zeiken dat ze rond hangen en overlast veroorzaken.
Simon (a019a352e76c) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Yes ! Doen ! Eindelijk wat actief en leuk vermaak !
flevolander (175b75c064d0) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Niet doen! Een groot risico dat jongeren dit leuk gaan vinden en zich in hun vrije tijd actief met dit soort onzin enzo gaan bezig houden. Ze kunnen toch gewoon braaf gaan (tafel) voetballen ofzo? Straks gaat Flevoland voor jongeren nog aantrekkelijk worden en dat kan natuurlijk helemaal niet de bedoeling zijn toch?
Sonja (434587a3aa72) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
@Teun Het bestuur van de stichting IChallenge is verantwoordelijk. Ik vind dit een stom plan. Alsof Dronten zit te wachten op herrie, stank en uitlaatgassen. Ik ben het dus ook eens met Paul Vermast, dit moet je niet willen in Dronten.
Wim (d35987c16297) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Prima eindelijk weer eens iets positief en ja hoor doe er maar belasting geld in. Waarvandaan Afghanistan.
erik (156aa3fc0b51) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Prima, maar geen belastinggeld erin!
teun (90b78d1776cb) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
Wie is verantwoordelijk bij een stichting?
kees (fc95f14b912d) @ 10-02-2012Reageer | Ik heb een klacht over deze reactie
hier zit ik niet op te wachten!
Code: Verification
(advertentie)
Mijn Agenda
stelling Leo
(klik hier voor meer info)
Staten willen nog even wat langer nadenken over Oostvaarderswold
1. Verstandig
2. Hoeft niet voor mij. Geen Oostvaarderswold en PvdA uit het provinciebestuur; daar kan ik prima mee leven
3. Geen verstand van politiek
Leo's blog
klik hier voor Leo's kijk op
de actualiteit en reageer!



(advertenties)
twitter