advertentie

OLYMPISCHE SPELEN POOL OMROEP FLEVOLAND

De winnaar is bekend! De Amerikaanse basketballers scoorde in totaal 807 punten en daarmee zat Siemen van der Werff (780) net iets dichter bij de juiste score dan Willem Vd Vorm (775).

Laatste update 23-08-2016 09:05 (20 van de 20 vragen)
1 Siemen van der Werff Amsterdam 130
2 Willem Vd Vorm Twello 130
3 Inge Faessen Best 120
4 Franco van Brussel 
Eindhoven 120
5 Jacqueline Maas Utrecht 120
6 Ramon Hofman Lelystad 120
7 Robin van Horn Almere 120
8 Ron Yanse Wijchen 120
9 Anneminke Kanters Dronten 110
10 D.J. Matthijsse Zeewolde 110
11 Fennie van Dijk Westerhaar 110
12 Frits Faessen Best 110
13 Henk Beerda Wapenveld 110
14 Henk Veldman Amsterdam 110
15 Iede Klaas Koffeman Tollebeek 110
16 Jos Aalbers Utrecht 110
17 Sander Peters Dronten 110
18 Sini Borg Dronten 110
19 Stefan van Basten Nieuwegein 110
20 Vincent Pol Leusden 110
21 Willem van Elmpt Lelystad 110
22 Arjen Klinkenberg Almere 100
23 Bart Janssen Utrecht 100
24 Bob Friedlander Almere 100
25 Denise van Harskamp Lelystad 100
26 Edith den Hartog Almere 100
27 Edwin Broertjes Zeewolde 100
28 H.Luigjes Almere 100
29 Henk Vegter Bennekom 100
30 Jacob Jan Kleibergen Lelystad 100
31 Jelmar Bos Lelystad 100
32 Johan van Dijk Westerhaar 100
33 Jorian Bos Lelystad 100
34 Kjeld Crebas Nijeveen 100
35 Marcel Schinkel Zeewolde 100
36 Menne Menninga Amstelveen 100
37 Patrick Moen Mijdrecht 100
38 Raymond van der Veldt Almere 100
39 René Faure Lelystad 100
40 René Romkes Urk 100
41 Rianne Hartman Zwolle 100
42 Richard Veldman Almere 100
43 Roland Huisjes Dronten 100
44 Rutger van Dijk Almere 100
45 S Brands Emmeloord 100
46 Sander Teussink Almere 100
47 Sandy Wintershoven Lelystad 100
48 Sara D'haene Katwijk 100
49 Thies Kuijper Rutten 100
50 Wesley Smulders Tilburg 100
51 Wouter Foppen Biddinghuizen 100
52 Alberdina Aalderink Hut Dronten 90
53 Chris Angel Almere 90
54 Colinda Bennes Almere 90
55 Corien Donken Zeewolde 90
56 Corry Bonekamp Biddinghuizen 90
57 Danitia KlaasenBos Almere 90
58 De Wit Bunschoten 90
59 Demi Smulders Tilburg 90
60 E. Swart Zeewolde 90
61 Edith ter Agter Zeewolde 90
62 Ellen Faessen Best 90
63 Erik Petter Almere 90
64 Gerwolt Hasselaar Lelystad 90
65 Herman de Pee Lelystad 90
66 Ingrid Petter Almere 90
67 Jan van Ewijk Biddinghuizen 90
68 Jan van Loosen Urk 90
69 Jan Vink Lelystad 90
70 Jan Wilem Koppenberg Hilversum 90
71 Klaas van de Berg Urk 90
72 Ko Walter Almere 90
73 Louise van Essen Lelystad 90
74 Lydeke van der Linden Almere 90
75 Marco Stevens Dronten 90
76 Marijke Heinsbroek Dronten 90
77 Martin Weber Lelystad 90
78 Michel Hoogaars Dronten 90
79 Natascha Vroegh Dronten 90
80 Niels Faessen Eindhoven 90
81 Petro Mol Almere 90
82 Richard Lauwrier Swifterbant 90
83 Rob Faessen Best 90
84 Rob Vergouw Lelystad 90
85 Thijs Boermeester Lelystad 90
86 Timo Alberts Swifterbant 90
87 Ton Rook Almere 90
88 Veronique Argiroulis Uithoorn 90
89 Xander Jongman Dronten 90
90 Yasmine Hiemstra Amsterdam 90
91 Antoinet Fledderus Zwolle 80
92 Arjen Peters Almere 80
93 Arthur Heinsbroek Wellington 80
94 Cees Petter Almere 80
95 Debbie Geurs Almere 80
96 Dennis Op de Woerd Emmeloord 80
97 Eddie Kanters Dronten 80
98 EJ Velzing Utrecht 80
99 Emile de Fanz Groningen 80
100 Frank van den Boomen Leende 80
101 Geanne de Boer Urk 80
102 Gerwin van Dijk Westerhaar 80
103 Gijs Vereenooghe Almere 80
104 Glenn van den Bergh Assen 80
105 Han Luigjes Almere 80
106 Hans Pattes Almere 80
107 Henny Smits almere 80
108 Jadwiga Soroka Almere 80
109 Jan Steffens Emmeloord 80
110 Jan Willem Kakes Almere 80
111 Jens Oostland Groningen 80
112 John Brouwer Groningen 80
113 K. Daan-Bos Lelystad 80
114 Kevin Franken Almere 80
115 ll van Velsen Almere 80
116 M Benten Zwolle 80
117 Marleen Donken Dronten 80
118 Nicole Cocheret Lelystad 80
119 Paul Munting Almere 80
120 Rianne Verhoek Emmeloord 80
121 Richard Heinsbroek Dronten 80
122 Rogier Bremer Dronten 80
123 Sarah den Ouden Amsterdam 80
124 Teunis Snoek Urk 80
125 Anet Broekhuizen Lelystad 70
126 Arty Hofman Lelystad 70
127 Bertine ten Holte Almere 70
128 Céline Swart Dronten 70
129 Daisy vd Pijll Lelystad 70
130 Diana van Lith Almere Buiten 70
131 Ellis Klijn Lelystad 70
132 Erik Leutscher Almere 70
133 Gerrit van der Meer Zeewolde 70
134 Hanneke Hofman Lelystad 70
135 Hilda Schenk Tiel 70
136 Ingrid Oostervink Almere 70
137 Jelle van Urk Urk 70
138 Jeroen van der Plank Lelystad 70
139 Jeroen van Son Helmond 70
140 Lammy Vink Lelystad 70
141 Larissa Bel Almere 70
142 Leo Harmsen Dronten 70
143 M.voigt Lelystad 70
144 Manuella Grootveld Dronten 70
145 Margot Maljaars Kraggenburg 70
146 Marijke Hofman Lelystad 70
147 Marjoline Bugel Dronten 70
148 Mirjam Daleman Zwolle 70
149 Petra Dirven van Eck Dronten 70
150 Pleun van den Berg Zeewolde 70
151 Rianne de Iongh Luttelgeest 70
152 Rita Jochemsen Biddinghuizen 70
153 Roel van der Velde Dronten 70
154 Sandra Lolkema Almere 70
155 Siegert Posthuma Dronten 70
156 T. Held emmeloord 70
157 Tamara Straub Almere 70
158 Theresa van Brussel Creil 70
159 Yvonne Mik Lelystad 70
160 Annemieke Visch Emmeloord 60
161 Bakker Almere 60
162 Bert Gijsberts Almere 60
163 Carmen Koerts Meijer Almere 60
164 Catrien Hooijman- de Fouw Dronten 60
165 Claudia Meinsma Almere 60
166 Elise Hasselaar Lelystad 60
167 Els Lindeboom Almere 60
168 Gerry van Esterik Lelystad 60
169 Greetje Verdaasdonk Espel 60
170 Harry v/d Linden Almere 60
171 Jan Herman Held Emmeloord 60
172 Jan Visser Tollebeek 60
173 Janet Aalderink Dronten 60
174 Janine Molenaar Urk 60
175 Joke Klijn almere 60
176 Karen Klompenmaker Lelystad 60
177 Kim van der Linden Almere 60
178 Loes Ahles Almere 60
179 Lucienne van de Klundert Mijdrecht 60
180 Marian Mulder Almere 60
181 Matthijs Schaap Almere 60
182 Max Joling Almere 60
183 Naomi Scholten Almere 60
184 Simone Pikkaart Almere 60
185 Spyke (en mama) Maerman Dronten 60
186 Stefan Hulleman Elburg 60
187 Suzanne Meijer Almere 60
188 Tristan Roozenburg Almere 60
189 V. Schlosser Almere 60
190 Anneke Mars Almere 50
191 Anouk van der Wekken Lemmer 50
192 Antje Westra Dronten 50
193 Esther Verwijs Lelystad 50
194 Gerwin Vlot Urk 50
195 Hans Bugel Dronten 50
196 Jan Alberts Swifterbant 50
197 Joost Tadema Almere 50
198 Marcel Klompe Bant 50
199 Mart Inn Swifterbant 50
200 Nadia Kolijn Lelystad 50
201 Peter Gielleit Biddinghuizen 50
202 Simone Weda Emmeloord 50
203 Wesley Ferwerda Foxhol 50
204 Willyjanne Korf Urk 50
205 Delano Deurloo Emmeloord 40
206 Erik Degens Almere 40
207 Lydia Boudewijns s-gravendeel 40
208 Romkes Urk 40
209 Nicole Koorn Dronten 30
210 Sjouwerman Monique Parijs 30
211 Jenny van Nijhuis Harderwijk 20



Interviews met deelnemers


 

 
© omroep flevolandsitemap | disclaimer