Flevolanders en Limburgers meest wantrouwig
Meer dan de helft van de Flevolandse ondervraagden heeft aangegeven niet voorzichtig genoeg te kunnen zijn in de omgang met andere mensen. In Zeeland, Friesland en Utrecht is het vertrouwen in anderen het grootst. Daar geeft ongeveer 64 procent van de inwoners aan dat andere mensen wel te vertrouwen zijn. Landelijk is het 58 procent.
De Flevolanders hebben wel veel vertrouwen in het leger en in ambtenaren.
reacties (9)
nol
Hier 'schrijft' een tevreden mens en dat komt omdat ik blij ben met wat ik heb en niet met wat ik niet heb..
reageerWim
De telegraaf wordt veel gelezen en deze zaaien angst.
reageerKC
Dat is eenvoudig te verklaren. Neem nu het gedoe over de Flevokust. Vele inwoners in Lelystad zijn er op tegen. Is van Bentum eindelijk uit beeld, wordt er nu in zee gegaan met een afvalverkeer Theo Pouw. Hoezo wantrouwen tegen de politiek, ambtenaren, e.d. .
reageerHar
de kop van het artikel klopt niet. Er moet staan, "Flevolanders en Limburgers zijn het minst naief". overigen een heel terechte gezien de puinhopen die er nu afgeleverd worden door de overheid en politiek.
reageerikke
Niet zo gek met al die PVV stemmers. Grondhouding: ik heb het slecht dankzij de ander en er wordt mij onrecht aangedaan.
reageer.\/\/.
Zo de waard is....
reageerBart
Zou het toeval zijn dat mensen uit Flevoland en Limburg ook de grootste PVV-fans zijn?
reageervdb
Dat is niet zo moelijk met gemeents die in sprookjes geloven
reageerKarel uit Flevoland
Nou ik vertrouw die cijfers niet.
reageer