"Ambtenaar terecht 14 jaar doorbetaald"

DRONTEN
Een ambtenaar die 14 jaar geleden door de gemeente Dronten ontslagen werd, heeft terecht sindsdien een maandelijkse uitkering gekregen. Dat concludeert de gemeente op basis van eigen onderzoek. In het onderzoek is gekeken of afspraken uit de vertrekregeling door de man zijn nageleefd.

De uitkomsten van het onderzoek zijn in beslotenheid gedeeld met de fractievoorzitters uit de gemeenteraad. Dronten zegt de zaak niet verder te mogen toelichten en beschouwt het dossier als gesloten.

De ambtenaar had sinds 1983 verschillende functies binnen de gemeente. In december 2000 is hij op eigen verzoek eervol ontslagen. Er zijn toen afspraken gemaakt over de vertrekregeling. Dronten wil niet zeggen om hoeveel geld het gaat. Volgens een anonieme bron gaat het om tonnen.

reacties (13)

 • Jan

   

  Dit moet tot op de bodem uitgezocht worden het is gemeenschapsgeld.

  reageer
 • Hans

   

  Waarom krijgt iemand 14 jaar geld doorbetaald? lijkt mij dat deze persoon zwijggeld betaald krijgt. Want normaal is dit natuurlijk niet. En diegene die de deal gesloten heeft is zeker toevallig ook een voormalig medewerker! of zit deze persoon nog op het pluche dan lijkt mij redenering van zwijggeld te kunnen kloppen.

  reageer
 • Mien

   

  Het is een grof schandaal.Iedere werker wordt door zulke personen gekort op zijn loon.Terwijl doe mensen nog nooit een cent verdiend hebben voor de maatschappij.

  reageer
 • Petra

   

  Op eigen verzoek eervol ontslagen is nooit eervol! Op eigen verzoek geld mee vind ik best schaamteloos. Veertien jaar lang een maandelijkse donatie krijgen en je niet doodschamen vind ik zelfs knap. Dit moet een in en in raar mens betreffen; kan niet anders. En zijn naam bekend maken is natuurlijk zoiets als vogelvrij verklaren, zo slim is hij/zij dan weer wel...

  reageer
 • kritiesj

   

  Zeker ook geregeld door dezelfde mensen die de afdrachten vergaten af te rekenen. Ja in Dronten gebeurt het!

  reageer
 • laat alle reacties zien
 • Vrolijk Frietje

   

  Transparantie en integriteit daar doet onze gemeente niets mee. Walgelijke vertoning is het geworden. Verschrikkelijk zoals hier in ons dorp word huisgehouden

  reageer
 • wim

   

  en niet werken wordt vaak beloond. Dronten lijkt wel de hoofdstad van deze bananenmonarchie.

  reageer
 • kees d.

   

  Zeker weten want in Nederland is werken strafbaar.

  reageer
 • Patrick

   

  Ik wil ook in Dronten werken. Niet lang, want na je ontslag heb je het beter.

  reageer
 • kees d.

   

  Vooral een eigen intern onderzoek doet het vertrouwen in het gemeente bestuur niet toenemen. Weer een doofpot in de kast van het college.

  reageer
 • wim

   

  Wij van wc-eend adviseren wc-eend...

  reageer
 • Dorpsgenoot

   

  Iets met een slager die zijn eigen vlees keurt....

  reageer
 • Nico

   

  Het kan zeker in bananenrepubliek Dronten.

  reageer

Laat een reactie achter

Je reageert op

Je rapporteert