Donaties aan stichting AAP vallen tegen
Volgens de organisatie heeft het vooral te maken met de slechte economie. De financiële buffer van stichting AAP is voldoende om de financiële tegenvaller op te vangen. Wel wordt er kritisch gekeken naar nieuwe investeringen. Ook wordt er actie ondernomen om toch weer extra fondsen te werven.
Onlangs werd bekend dat AAP wel 2.000 nieuwe donateurs aan zich wist te binden in 2014. De stijging kwam volgens de stichting vooral door het aantal mensen dat cardridges en mobieltjes inleverde. AAP sloot 2014 dus af met meer donateurs, maar minder inkomsten.
reacties (5)
jaap-jan w
Stichting aap- brooje aap !
reageerKaya
De 'huisdieren' die AAP wil verbieden zijn vaak dieren die AAP juist opvangt , de mensen die dat soort dieren willen hebben zullen geen donateur van AAP zijn. AAP is altijd al heel duidelijk geweest over dieren die ongeschikt zijn als huisdier. Goeie zaak dat zij hiermee bezig zijn.
reageerM
ze willen ook teveel huisdieren verbieden, dat zal ook een hoop mensen weerhouden met (financiële) steun te bieden.
reageer.\/\/.
Misschien dat de slechte reputatie van andere stichtingen negatief afstraalt op stichting AAP, maar het lijkt me onterecht.
reageerKai
ik denk dat de meeste mensen het wel een beetje gehad hebben met de stichtingen vanwege het geld wat vaak niet op de juiste plek komt en dat merken stichtingen die het wel allemaal goed bedoelen nu.
reageer