Auto van vluchtelingengezin zwaar beschadigd

URK
De auto van een Syrisch gezin op Urk is woensdagochtend vroeg zwaar beschadigd geraakt. Het gaat mogelijk om vandalisme met een vuurwerkbom. Een buurman heeft filmbeelden gemaakt en ook de mogelijke dader gefilmd.

Volgens de eigenaar van de auto was het woensdagochtend een angstig moment. De knal deed denken aan de explosies in Syrië. De Syriër was bang dat de actie gericht was tegen hem en zijn gezin, omdat ze asielzoekers zijn.

De politie onderzoekt de zaak nog, maar heeft nog niemand aangehouden.


reacties (14)

 • Sjaak

   

  Inderdaad, aanpakken, en de wethouders en burgemeester via Twitter maar tweets de wereld in sturen van onzer jeugd heeft zicht zo netjes gedragen, onze jeugd zijn zulke lieverdjes

  reageer
 • Frenky

   

  Ik denk dat dit niet te maken heeft met de asielzoekers. Maar gewoon pech dat het hun auto is. Had ook van ieder ander kunnen zijn. En wat hieronder ook gezegd wordt. Als een vrouw van 91 overvallen wordt in almere, kijkt niemand er van op. Is misschien nog wel erger. Maar dat geeft een beetje weer hoe mensen tegenwoordig zijn. Het gaat ze niet om de daad. Maar waar het gebeurt. Dan kan er over gezeken worden. Daarna terug naar de orde van de dag.

  reageer
 • Knelus

   

  Ik zie hier meer reacties bij staan Dan deze week bij de overval van 3 jonge manen uit almere die een vrouw van 91 overvalden

  reageer
 • Frans

   

  Mag ik jullie erop wijzen dat op Urk nog altijd het laagste discriminatie en misdaad cijfers heeft van Flevoland. Urk nog altijd op 1 staat bij de gulste gemeenten voor wbt goede doelen. Als er dus een paar ontspoorde jongeren zijn is dit niet gezichts bepalend voor een heel dorp.

  reageer
 • Juvf

   

  Dat mag, vermeld je er dan wel ff bij dat het dan gaat om support van goede doelen met een christelijke grondslag en dat discriminatie amper voorkomt omdat iedereen op Urk zowat gelijkgestemd is

 • Flevolander

   

  Koop jij een nieuwe Opel Corsa voor hen? Ik denk, nee.

 • Urker

   

  Degene die dit op z'n geweten heeft zou mijn zoon niet moeten zijn. Kansloos figuur

  reageer
 • laat alle reacties zien
 • Jeffry

   

  Dat Koningsdag een mooie dag hoort te zijn, schaam ik mij kapot voor dit soort tuig, al die vernielingen branden,waarom nou waarom waarom waarom. Ik heb hier verder geen woorden meer voor, schaamteloos.

  reageer
 • Piet

   

  Dom en kansloos volk

  reageer
 • Richard

   

  Oppakken en kielhalen! Wat een rotstreek zeg!

  reageer
 • schaapjes

   

  Belachelijk een schande voor ons gastvrije dorp

  reageer
 • Gerco

   

  Zulke dingen gebeuren toch niet op Urk. Als voorbeeld dorp voor christenen in onze samenleving ben ik hier van geschrokken.

  reageer
 • Urker

   

  Dader bekend dus hoeft niet zo moeilijk te zijn. Aanhouden en een gepaste straf overhandigen. Uiteraard vervangend vervoer regelen voor deze mensen zou een onderdeel van de straf moeten zijn. Echt jammer dat op ons dorp dit soort imbecielen rondlopen.270893

  reageer
 • Adri

   

  Dom volk

  reageer
 • Dirk2

   

  Misselijkmakend gewoon! Dacht dat Urk als christelijke gemeenschap open zou staan voor iedereen die hulp nodig heeft!

  reageer
 • Pieter

   

  En nu dan je legt het bij de christelijke urkers neer maar hier een stukje uit verslag van OF zojuist gepubliceerd. Urk - Verdachte aangehouden voor vernieling auto in Koningsnacht -- De politie heeft donderdag een man van 21 uit Zwartsluis aangehouden. Hij wordt ervan verdacht in Koningsnacht een auto aan de Grote Fok op Urk te hebben vernield. De auto raakte zwaar beschadigd door vuurwerk. Een buurman legde de verdachte vast op camerabeelden. De auto was van een Syrisch gezin op Urk.--- Niet gelijk oordelen als je niet weet hoe en wie het waren.

 • Tja

   

  Omdat een idioot iets idioots doet staat Urk ineens niet meer klaar? Meerdere kortzichtige reacties zullen wel weer door OF geplaatst mogen worden.

 • Uk

   

  Op urk gaat naam dader al rond. Zal dus niet zo lang moeten duren voordat deze opgepakt wordt. Foto gaat rond op Facebook. Oppakken die vent en laat hem maar een nieuwe auto laten kopen voor deze mensen. Plus een flinke boete.

  reageer
 • Tom

   

  Geloof ik niks van. Ik ben bang dat dit een doofpot wordt. Net als de rest van vernielingen tijdens koningsnacht.

Laat een reactie achter

Je reageert op

Je rapporteert