Emmeloordse die zwaargewond raakte bij woningbrand overleden

EMMELOORD • Ma 9 december 2024 | 17:28 • Maandag 9 december 2024 | 17:28

De vrouw die afgelopen nacht zwaargewond raakte bij een brand in Emmeloord, is overleden. Dat bevestigt de gemeente Noordoostpolder.

Het vuur in de woning aan de Plevierenstraat brak rond 04.00 uur uit. Nadat buren 112 belden, rukten meerdere hulpdiensten uit.

Brandweerlieden forceerden de deur en gingen daarna naar binnen om de brand te blussen. De bewoonster werd zwaargewond aangetroffen en met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Daar bezweek ze in de loop van de dag aan haar verwondingen.

De woning heeft flinke schade opgelopen. Er is volgens de politie geen sprake van brandstichting. Hoe de brand kon ontstaan blijft onduidelijk.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Deel artikel