Vijf jongeren opgepakt na vechtpartij Agorahof

LELYSTAD • Wo 18 januari 2017 | 13:23 • Woensdag 18 januari 2017 | 13:23
De politie heeft dinsdagmiddag vijf jongeren opgepakt na een vechtpartij op de Agorahof in Lelystad. Het gaat om twee meisjes en drie jongens tussen de 13 en 16 jaar uit Lelystad. 

Op het plein stond een grote groep te kijken naar een vechtpartij tussen twee meisjes. Op het moment dat de politie er aan kwam, stoof de groep uiteen maar ging het gevecht tussen de twee meiden door. Zij zijn aangehouden. 

Video van de aanhouding
Op een video die op internet is verschenen, is te zien dat de aanhouding veel bekijks trok. Twee jongens bemoeiden zich met het werk van de politie en liepen allebei rond met een taser. Deze tieners zijn aangehouden. De tasers moesten ze inleveren.

Een derde omstander, een 16-jarige jongen uit Lelystad, zorgde ook voor overlast tijdens de aanhouding en moest ook mee naar het politiebureau. 
 

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel