Weekendtips: zeepkistenrace en paddenstoelenexcursie

Flevoland 12 oktober 2017
Hele weekend

Fotopuzzeltocht op Stadslandgoed de Kemphaan
Buitencentrum Almeerderhout - Kemphaanlaan 4, Almere
10:00 tot 17:00

Najaarsbraderie Almere Haven
Almere Haven
10:00 tot 18:00

Autospeedway
Talingweg 89, Lelystad
11:00 tot 18:00

Neelie Theatergroep Suburbia speelt Neelie (Kroes), de Nederlandse Iron Lady
Kunstlinie Almere Flevoland
Esplanade 10 1315 TA, Almere
20:30 tot 22:15

Tentoonstelling 150 jaar Rode Kruis
Veiligheidsmuseum PITSchipperplein 4 1315 SB, Almere

Archeologiedagen Almere
Baltimoreplein 112 1334 KA Almere
10:00 tot 17:00

Nationale Archeologiedagen Batavialand
Batavialand
Oostvaardersdijk 8242 PA, Lelystad


Vrijdag

Raw (16+)
Corrosia Theater, Expo & Film, Markt 43, 1354 AP Almere Haven
20:00 tot 21:45

ColorJOGG
De Rede 80, Dronten
17:00 tot 18:15

Time-out Disco: Toppers terug van vakantie
Men at work, Grote Markt 141-145, Almere
19:30 tot 22:30

Fietsdag voor 60+
De Meerpaal, De Rede 80-82, Dronten
09:45 tot 14:30

Ginkiestocht, Museum (Maand van de Geschiedenis)
Wijk 2 2 8321 EP, Urk
10:00 tot 16:00

Goede Rede Jubileumconcert ‘Água & Vinho’
Kerkgracht 60 1354 AM, Almere
20:15 tot 22:00

KOOKPUNT X HALLOWEEN
UndergroundNeringweg 8224 KA, Lelystad

Ton Kas - Kakmaker
Agora TheaterAgorabaan 12 8224 JS, Lelystad
Vanaf 20:30

Hieperdebieb hoera!
FlevoMeer BibliotheekDe Promesse 4 8232 VX, Lelystad

Antiek taxatie
Kerkstraat 2 3891 ET, Zeewolde
18:30 tot 21:00


Zaterdag

Herfstloop
Hockeyvereniging M.H.C. Lelystad, Lelystad
10:00 tot 15:00

Davy Pieters / Ro Theater - The Unpleasant Surprise
Corrosia Theater, Expo & Film, Markt 43, 1354 AP Almere Haven
20:30 tot 21:45

wArm♡
Stadhuisplein, Lelystad
10:30 tot 16:00

Curiosa Polderina: ruilbeurs
Harmen Visserplein 5, Emmeloord
11:00 tot 16:00 

Rommelmarkt VLA
De Steiger 122, Almere
10:00 tot 15:00

Kruiden- en paddenstoelen- wandeling door het Bergbos
Bronsweg 18, Lelystad
15:00 tot 18:00

Open dag zorgboerderij Hoeve Vredeveld
Zeeasterweg 15, Lelystad
10:00 tot 17:00

Zeepkistenrace Almere Stad
Forum/Esplanade, Almere
12:00 tot 14:00

Workshop: Meubels pimpen
Rataplan, Almere
10:30 tot 12:30

Paddenstoelenexcursie
De Roode Schuur, Dasselaarweg 29, Zeewolde
13:30 tot 15:30

Drive by wire
Meldestraat 2A, Emmeloord
21:30 tot 23:30

Stella Maris zingt de Paulus
Agora TheaterAgorabaan 12 8224 JS, Lelystad
Vanaf 20:15

40UP
UndergroundNeringweg 8224 KA, Lelystad
21:00 tot 03:00

Magische Belevingsdag bij Netl
Familiepark Netl de Wildste TuinLeemringweg 19 8317 RD, Kraggenburg
11:00 tot 17:00


Zondag

Heimwee
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
15:30 tot 17:30

Jazzconcert Ella & her man bij Museumrestaurant Schokland
Middelbuurt 3, Schokland
17:00 tot 18:00

Amare Consort Vriendenconcert
Familie Sparreboom, Weerribben 103, Lelystad
14:30 tot 16:30

Wilde Weetjes: De Romeinse tijd in Almere
Natuurbelevingscentrum de Oostvaarders, Almere
14:00 tot 16:00

Held - Marcel de Groot
Agora TheaterAgorabaan 12 8224 JS, Lelystad
Vanaf 15:30

Seizoenswandeling De Herfst op Schokland
Bezoekerscentrum De Gesteentetuin SchoklandKeileemweg 1 8319 AC, Schokland
Vanaf 13:00
© omroep flevolandsitemap | disclaimer