Tijd voor grote schoonmaak... onder water

ALMERE • Ma 17 maart 2025 | 17:00 • Maandag 17 maart 2025 | 17:00

Deze week gaat de lente van start, tijd voor een grote voorjaarsschoonmaak. In Almere wordt zelfs onder water schoongemaakt.

Drie Almeerse duikverenigingen hebben de handen ineen geslagen en gaan tijdens de Nationale Opschoondag een deel van het Weerwater afvalvrij maken. Wat er wordt opgedoken, wordt op de kant uitgestald.

Op de Esplanade komt een tent waar de verenigingen zich presenteren. "Hiermee zorgen we ook voor aandacht voor de duiksport en voor onze verenigingen. Mensen hechten zich niet meer zo snel aan een vereniging", legt Hans van Os van Duikvereniging Narwal uit.

Naast Narwal kun je zaterdag ook kennis maken met Aqua Bubbelmaker Club en de Duikvereniging Almere. Van Os deelt zijn enthousiasme voor de duiksport en voor de opruimactie van komend weekend met Jordy en Odeke in Studio Flevoland.


Dit gesprek is uitgezonden in het programma Studio Flevoland! Elke werkdag tussen 15:00 en 19:00 uur te zien en te horen bij Omroep Flevoland. Tips? Stuur een e-mail.

Deel artikel