Hitmusical Dear Evan Hansen in Dronten

DRONTEN • Di 3 juni 2025 | 14:00 • Dinsdag 3 juni 2025 | 14:00

'Dear Evan Hansen' vertelt het verhaal van een tiener met een sociale angst, die door een verkeerde aanname is de veronderstelling komt dat hij een goede vriend was van een overleden klasgenoot.

Op 7 en 8 juni speelt de musical, die in 2021 ook is verfilmd, in De Meerpaal Dronten. Het thema is onder meer de impact van sociale angst, het belang van mentale gezondheid en de gevolgen van leugens en onverantwoordelijkheid.

Acteurs Dave Rijnders en Naima Bayo zijn bij Aernout en Bastiaan in Herberg Flevoland aangeschoven om het hierover te hebben.


Dit gesprek is uitgezonden in het programma Herberg Flevoland, elke werkdag tussen 11:00 en 14:00 uur te zien en te horen bij Omroep Flevoland. Tips? Vragen? Stuur een e-mail.

Deel artikel