Irina de Graaf
Doelen bereiken door te kickboksen
De Almeerse onderneemster Irina de Graaf van vrouwenkickboksschool La Taurina brengt haar leerlingen niet alleen de kneepjes van het vak bij, De Graaf geeft hun ook het gevoel dat je sterk bent en dat je je doelen kunt bereiken.
Dat zei ze vrijdag in het ochtendprogramma van Omroep Flevoland, waar een serie gesprekken loopt waarin genomineerden voor de titel "Flevolandse Zakenvrouw van het jaar" zich voorstellen.
De Graaf runt haar sportschool samen met haar dochter. Veel dingen lukten haar niet. En klasgenoten waren niet altijd aardig voor haar. Vanuit de gedachte om haar te helpen, is de boksschool ontstaan.
Bij de Flevolandse Zakenvrouwen zijn negen onderneemsters genomineerd. Vrijdag 13 juni worden de winnaars in drie categorieën bekendgemaakt.