Theatercafé Almere houdt reünie voor eerste stappers van de stad
Het Theatercafé in Theater De Roestbak in Almere Haven was vanaf eind jaren '80 dé plek als je uit wilde gaan als jongere. De uitgaansmogelijkheden waren dan ook nogal beperkt in de jonge stad Almere.
Nu de stad haar 50 jarig bestaan gaat vieren, is het tijd voor een reünie met de Almeerders die er destijds gingen stappen.
Barry Bouquet was als 15-jarige DJ in het Theatercafé. "Het was mijn eerste baantje. Eerder had ik al wel plaatjes gedraaid in het buurthuis."
Nu is hij betrokken bij de organisatie van de reünie. "Het was het begin van uitgaan in Almere. Eerder gingen we wel met een bus naar Weesp", herinnert hij zich grinnikend, "Maar dan moest je om 12 uur terug, anders ging er geen bus meer."
In Studio Flevoland haalt Bouquet alvast herinneringen op aan die tijd van het Theatercafé. Wil je erbij zijn op zaterdag 29 november, meld je dan online aan.