Zangeres Nadia Julia (17) uit Dronten brengt derde single uit
De zeventienjarige Nadia Gebbink maakt muziek onder de naam Nadia Julia. Op vrijdag 8 mei is haar derde single uitgekomen. Het nummer heet 'Paradiso' en gaat over jezelf uiten en niet voor een ander veranderen.
Toen de zangeres uit Dronten vijftien jaar oud was, verscheen haar eerste single met de titel 'Volle moed'. Diezelfde zomer verscheen het nummer 'Dansen'. Met de muziek wil Nadia Julia haar passie met zoveel mogelijk mensen delen.
De teksten van de nummers zijn door Nadia zelf geschreven. In Herberg Flevoland vertelt ze dat ze al zo'n honderd teksten heeft geschreven. De muziek is geproduceerd door Jari Kamps, een producer uit Dronten.
Nadia Julia en Jari Kamps zijn bij Aernout en Bastiaan aangeschoven om meer over de muziek te vertellen. Ook laat de zangeres haar nieuwste nummer live horen.