Kunst vanuit het gevoel van Chantal uit Dronten

FLEVOLAND • Di 14 juli 2026 | 13:00 • Dinsdag 14 juli 2026 | 13:00

Het schilderij vol details van kunstenares Gerda Jonker uit Lelystad was de afgelopen maand in de studio van Omroep Flevoland te zien. Haar kunstwerk, gemaakt met olieverf, neemt ze weer mee naar huis. Daarvoor in de plaats komt een nieuw kunstwerk van Chantal Wijbenga uit Dronten.

Chantal maakt haar kunstwerken naar eigen inzicht. Het is voor de Drontenaar echt een hobby en uitlaatklep. De kleuren en vormen van een schilderij komen echt vanuit haar gevoel. De gemaakte schilderijen worden weggegeven of gaan voor een kleine prijs de deur uit, zodat er weer nieuwe materialen gekocht kunnen worden voor een volgend project.

Beide kunstenaars zijn te gast in Herberg Flevoland om meer over de kunstwerken te vertellen. Het schilderij van Chantal zal deze maand in de studio te zien zijn. Wil je dat jouw werk een keer bij ons in de studio staat? Geef je dan op voor Mijn Kunst.

Dit gesprek is uitgezonden in het programma Herberg Flevoland, elke werkdag tussen 11:00 en 14:00 uur te zien en te horen bij Omroep Flevoland. Tips? Vragen? Stuur een e-mail.

Deel artikel