Kritiek op omhakken bomen door gemeente

ALMERE • Vr 12 juli 2019 | 6:11 • Vrijdag 12 juli 2019 | 6:11

Er worden veel te veel bomen omgehakt in Almere. Dat vinden meerdere inwoners van de stad. Enkele van hen hebben donderdag hun beklag gedaan tijdens een vergadering van de gemeenteraad.

De inwoners kregen bijval van de Partij voor de Dieren, de SP en de PVV. Maar volgens wethouder Hilde van Garderen is er niets mis met het kapbeleid. Bomen worden alleen weggehaald als het noodzakelijk is, bijvoorbeeld door de essentaksterfte. En in dat geval worden vaak gezonde bomen teruggezet.

Ondanks deze antwoorden was de gemeenteraad er toch niet gerust op. In het najaar wordt het bomenbeleid van Almere uitgebreid besproken.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel