Almeerder (17) nog steeds vast na explosie in Utrecht

ALMERE • Di 18 oktober 2022 | 23:01 • Dinsdag 18 oktober 2022 | 23:01

Een 17-jarige Almeerder die begin deze maand werd opgepakt na een nachtelijke explosie in Utrecht, zit nog altijd vast. Dat meldt het Openbaar Ministerie.

Bij de explosie in de wijk Leidsche Rijn raakte de Almeerder zelf zwaargewond. Hij werd aanvankelijk in het ziekenhuis opgenomen en daar vervolgens gearresteerd. Volgens het Openbaar Ministerie wordt de Almeerder verdacht van betrokkenheid bij de explosie. Omdat het onderzoek nog loopt, wil justitie verder niets over de zaak kwijt.

Donderdag staat de Almeerder voor de Raadkamer van de rechtbank. Dan wordt bepaald of hij 90 dagen langer mag worden vastgehouden.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel