Aanhouding en vondst grote hoeveelheid geld, drugs en waardevolle goederen in woning

ALMERE • Wo 24 januari 2024 | 23:39 • Woensdag 24 januari 2024 | 23:39

Bij een inval in een woning aan de Leemwierde in Almere Haven heeft de politie woensdagavond een persoon aangehouden.

Bij de geplande actie zijn volgens de politie drugs, een enorme hoeveelheid contant geld en waardevolle goederen gevonden. Vanwege die vondst werd een speciale bewakingseenheid van de politie ingezet. Die heeft de woning tijdelijk beveiligd. Inmiddels zijn alle goederen door de eenheid afgevoerd. De drugs worden meteen vernietigd.

Ter ondersteuning van de agenten op straat, heeft er een tijdje een politiehelikopter boven de woning gevlogen.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel