Organisatie: Jordaan in de Polder trekt steeds meer bezoekers

LELYSTAD • Za 21 juni 2025 | 19:20 • Zaterdag 21 juni 2025 | 19:20

Het muziekfestival 'Jordaan in de Polder' in Lelystad heeft vrijdag 5.000 bezoekers getrokken. Dat zegt de organisatie. Op het programma stonden optredens van onder andere Wolter Kroes, John West, Yves Berendse en DJ PABLO.

Het is voor de achtste keer dat het evenement wordt gehouden. Het publiek was enthousiast. "Gezellig, leuk en een drankje daarbij. Heerlijk", zegt een enthousiaste bezoeker. "Je ziet hier kleine kinderen van een jaar of vijf, zes. En je ziet mensen achter een rollator. Dat maakt het een topevenement elk jaar weer", zegt een andere.

Evenement wordt steeds populairder
Ook de organisatie is tevreden. Volgens Guido Botter van de organisatie trekt het evenement steeds meer mensen. "Wij merken dat 'Jordaan in de Polder' steeds populairder wordt in Nederland. Wij kunnen online zien waar de bezoekers vandaan komen. En wij merken dat het steeds groter wordt."

Vanwege het warme weer heeft de organisatie extra maatregelen genomen. Zo zijn er extra watertappunten met drinkwater en meer toiletten. Ook is een ruimte waar mensen die het te warm hebben, kunnen verkoelen.

Jordaan in de Polder gaat zaterdag voor de tweede dag door. Op het programma staan dan optredens van onder andere Gerard Joling, Martijn Fischer en Lange Frans.

Omroep Flevoland zendt in de zomer elke zaterdag een samenvatting van Jordaan in de Polder uit op tv, de website en in de app.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel