Weer auto in brand bij Emmeloord, politie onderzoekt oorzaak

EMMELOORD • Zo 26 oktober 2025 | 10:59 • Zondag 26 oktober 2025 | 10:59

Op de carpoolplaats langs de Muntweg (N351) bij Emmeloord is in de nacht van zaterdag op zondag een geparkeerde auto uitgebrand.

De brand werd rond twee uur ’s nachts, kort nadat de wintertijd inging, ontdekt door een voorbijganger. Die belde direct 112, waarna de hulpdiensten met spoed naar de carpoolplaats kwamen.

De voorkant van de auto stond in lichterlaaie. De brandweer wist het vuur te blussen, maar het voertuig raakte volledig verwoest. Op het moment van de brand was er geen bestuurder of eigenaar aanwezig op de vrij afgelegen carpoolplaats.

Mogelijk brandstichting
De politie heeft de omgeving afgezet en onderzocht op sporen en eventuele verdachte personen. De oorzaak van de brand is nog niet vastgesteld, maar brandstichting wordt niet uitgesloten. Gezien de omstandigheden en het feit dat er de laatste tijd meerdere buitenbranden zijn geweest in en rond Emmeloord, wordt de zaak onderzocht.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel