Twee steekpartijen kort na elkaar in Almere Buiten

ALMERE • Do 15 januari 2026 | 13:54 • Donderdag 15 januari 2026 | 13:54

Bij twee verschillende steekpartijen in Almere Buiten zijn twee gewonden gevallen. Dat meldt de politie. De incidenten vonden kort achter elkaar plaats. Er zijn meerdere verdachten aangehouden, om hoeveel personen het gaat is nog niet duidelijk.

Update 16/01: Steekpartij Almere Buiten ontstond na conflict tussen twee groepen jongeren

Het eerste steekincident was rond 13.00 uur aan de Nova Zemblastraat in de Eilandenbuurt. Enkele minuten later was het tweede steekincident, vijfhonderd meter verderop, aan de Rodosstraat.

Voor beide locaties werden traumahelikopters opgeroepen, maar deze werden weer afgezegd. Beide gewonden zijn met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het is onduidelijk hoe ze er aan toe zijn.

Volgens een 112-correspondent hebben omstanders gemeld dat het om een ruzie tussen scholieren zou gaan. De politie kan hier niets over zeggen en kan ook nog niet bevestigen dat er een verband is tussen de twee steekpartijen. Dat wordt nog onderzocht.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Deel artikel