Verkeer op A6 bij Emmeloord rijdt weer, vrachtwagen had klapband

FLEVOLAND • Wo 15 juli 2026 | 8:04 • Woensdag 15 juli 2026 | 8:04

De problemen op de A6 tussen Joure en Emmeloord zijn voorbij en het verkeer rijdt weer sinds 09.30 uur. Rond 07.30 uur kreeg een vrachtauto een klapband. De rechter rijstrook en de opritten Emmeloord De Munt en Bant waren afgesloten.

Verkeer vanuit het noorden kreeg het advies om via de A32 en de A28 (Steenwijk, Meppel en Zwolle) te rijden.

Het ongeluk gebeurde precies op de plek waar Rijkswaterstaat wegwerkzaamheden uitvoert aan de A6. Daar geldt al een wegversmalling met een stalen afzetting en gele lijnen.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel