Modezaak Biggles failliet

DRONTEN • Ma 4 juni 2012 | 11:57 • Maandag 4 juni 2012 | 11:57

Modezaak Biggles uit Dronten is failliet. De kledingwinkel in het winkelcentrum Suydersee in Dronten heeft een schuldenlast van 270.000 euro.


Volgens de curator is de oorzaak van het faillissement de teruglopende economie en een te hoge huur van het winkelpand. Biggles had zes personeelsleden in dienst.


Er zijn overnamekandidaten, maar de curator verwacht dat de winkel op de huidige locatie vanwege de huurprijs geen doorstart kan maken.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel