Pioneers na verlenging te sterk voor Groningen

ALMERE • Za 2 maart 2019 | 19:41 • Zaterdag 2 maart 2019 | 19:41

De basketballers van Almere Pioneers hebben zaterdagavond in de promotiedivisie een zwaarbevochten thuiszege geboekt tegen Groningen. Er waren twee verlengingen nodig om de Groningers uiteindelijk de baas te worden: 80-76.

De Almeerders hadden van meet af aan moeite met de gasten. Groningen bleef in de wedstrijd omdat de thuisploeg veel te veel lay ups en driepunters miste. Aan het einde van het vierde kwart stonden de ploegen met 63-63 gelijk en dus moest er worden verlengd. Na de eerste verlenging hielden de ploegen elkaar in evenwicht met 70-70. Uiteindelijk wist de ploeg van trainer Jan Lievaart in de tweede verlenging alsnog het verschil te maken.

Door de overwinning blijven de Almeerders in de race voor de final four. De beste vier ploegen uit de promotiedivisie plaatsen zich hier voor en gaan met elkaar de strijd aan voor het kampioenschap. Met nog zeven duels te gaan in de competitie staan de Almeerders op de vijfde plaats.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel