Almeerder Cheveyo Balentien (18) maakt zijn eerste speelminuten bij AC Milan

ALMERE • Za 30 augustus 2025 | 11:57 • Zaterdag 30 augustus 2025 | 11:57

De 18-jarige Cheveyo Balentien uit Almere heeft zijn debuut gemaakt voor AC Milan. Het talent mocht in de slotfase van het gewonnen uitduel met Lecce invallen. De voormalige jeugdspeler van FC Utrecht begon als voetballer van ADO Den Haag aan dit seizoen.

Balentien mocht in de slotfase invallen voor Santiago Giménez. De voormalige spits van Feyenoord wordt door Italiaanse media in verband gebracht met een vertrek naar AS Roma, dat hem zou willen ruilen met Artem Dovbyk.

Ruben Loftus-Cheek en Christian Pulisic maakten de doelpunten voor AC Milan tegen Lecce.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel