ASV Dronten in kansenfestival gelijk tegen Heerenveense Boys: 'Het voelt een beetje als twee punten verloren'

DRONTEN • Zo 12 oktober 2025 | 10:04 • Zondag 12 oktober 2025 | 10:04

De voetballers van ASV Dronten hebben zich zaterdag ernstig tekort gedaan door met 1-1 gelijk te spelen tegen Heerenveense Boys. De Drontenaren kregen veel kansen, maar ze wisten deze niet te verzilveren. In de rust stond de 1-1 eindstand al op het scorebord.

Twee punten verloren
Aanvoerder Yordi Schols: "Eerste helft vond ik ons echt veel beter. Tweede helft wat het een beetje zoeken. Een beetje met het vechtvoetbal meegegaan. Het voelt een beetje als twee punten verloren."

De ploeg van trainer Guido Wind domineerde het duel vanaf het begin. Hoewel de eerste grote kans wel voor de gasten uit Friesland was. Jesse Braaksma kon vanaf de rechterkant vrij uithalen maar hij mikte net te hoog.

Schitterende aanval
Na 25 minuten is het wel raak voor de thuisploeg. Na een schitterende vloeiend lopende aanval over veel schijven opent aanvoerder Yordi Schols met een geplaatst schot in de kruising de score: 1-0. Heerenveense Boys komt tien minuten later op gelijke hoogte door een treffer van Loek van der Valk.

Rommelige tweede helft
In een rommelige tweede helft blijft ASV Dronten de bovenliggende partij. Yordi Schols, die na een knieblessure weer helemaal terug is, is in het tweede bedrijf dichtbij zijn tweede treffer als hij de bal op de kruising mikt. Willem Jelle Bos kopt daarna uit een corner de bal maar net naast. En Pim Breukelman ziet dat zijn vrije trap van 25 meter afstand door de keeper maar net over de lat wordt getikt.

In blessuretijd probeert Schols van dichtbij de bal nog binnen te werken, maar ook dit levert niet het gewenste rendement op. De Drontenaren staan nu met vijf punten uit vijf duels op de zevende plaats in de 1e klasse H.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Deel artikel