Spelers nemen Ceres op sleeptouw: 'Jammer dat er geen trainer is gevonden'

EMMELOORD • Za 15 november 2025 | 20:17 • Zaterdag 15 november 2025 | 20:17

Spelers Bas Smid en Dilan Drijfhout nemen dit seizoen het eerste team van basketbalclub Ceres uit Emmeloord als speler-trainer op sleeptouw. Smid en Drijfhout combineren het spelen en het geven van trainingen met elkaar.

Geen ideale situatie, maar een andere oplossing was er niet omdat Ceres geen trainer kon vinden voor het team. "Dat zegt ook iets over de sport", zegt Smid. Hij vindt het jammer dat er geen volwaardige trainer voor de groep staat. Toch bevalt het hem en Drijfhout goed hoe het nu gaat. "Dilan vindt het leuk om de trainingen te doen en ik assisteer hem daar in", aldus Smid.

'Laat je horen'
Drijfhout hoopt dat er voor volgend seizoen wel een trainer/coach wordt gevonden die de ploeg kan begeleiden. "Als die er is, laat je horen", op die manier roept Drijfhout trainers op om zich bij Ceres aan te sluiten.

Het duo legt de lat hoog. Smid en Drijfhout willen namelijk promoveren naar de tweede divisie. Op dit moment draait de ploeg goed in de derde divisie, ook al werd de topper vorige week tegen Exercitia'73 uit Eelde met zes punten verschil verloren.

Ceres staat na zes duels vierde op de ranglijst.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel