Bewoners willen grond kopen om flat tegen te houden

ALMERE • Ma 26 januari 2015 | 16:21 • Maandag 26 januari 2015 | 16:21
Bewoners van de wijk De Wierden in Almere Haven willen het stuk grond kopen waarop een appartementengebouw gepland staat. Als ze dat doen kunnen ze voorkomen dat de flat er daadwerkelijk komt. De bewoners die tegen de bouw zijn willen voor dat doel geld inzamelen.

De gemeenteraad is ernstig verdeeld over de acht verdiepingen hoge flat bij de Hoekwierde. De buurtbewoners, verenigd in de stichting Experimenteel Zelfbeheer, beginnen zaterdag een actie om geld in te zamelen.

De gemeente Almere moet van de Raad van State overigens eerst nog motiveren of er echt behoefte is om die flat te bouwen.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel