Makelaars actief op zoek naar huizenverkopers

ALMERE • Vr 2 december 2016 | 13:59 • Vrijdag 2 december 2016 | 13:59
Makelaars zijn actief op zoek naar huizenbezitters in Almere die hun woning willen verkopen. Dat komt omdat de vraag vanuit Amsterdam naar huizen in Almere fors toeneemt. 

Makelaars zoals Van der Linden en Hoekstra en van Eck proberen Almeerders via flyers of via Facebook over te halen om hun huis te koop te zetten. Volgens Van der Linden is er vooral vraag naar huizen in de Almeerse Filmwijk en Parkwijk. Die wijken zijn ruim opgezet, liggen dichtbij het stadscentrum en zijn goed bereikbaar. 

Amsterdammers zouden vooral geïnteresseerd zijn in eengezinswoningen met minimaal drie slaapkamers en een ruime tuin.

  

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel