Raoul uit Nagele vindt meeste gouden eieren en wint daardoor NK Eieren Zoeken

NAGELE • Zo 9 april 2023 | 12:26 • Zondag 9 april 2023 | 12:26

Raoul Kuipers uit Nagele is zaterdag in het Openluchtmuseum in Arnhem Nederlands kampioen Eieren Zoeken geworden. Tussen de historische gebouwen, in de kruidentuin en op de scheepswerf wist Kuipers de meeste gouden eieren te vinden. Daarmee liet hij 30 andere speurders achter zich en ging hij met de hoofdprijs van tienduizend euro naar huis.

In het museum werden in totaal bijna vierhonderd gouden paaseieren verstopt, verspreid over drie zoekgebieden. Na iedere ronde vielen er deelnemers af, tot er in de laatste ronde nog tien speurders overbleven. Van de ruim honderd eieren die in de laatste ronde verstopt waren, vond Raoul er maar liefst 18. Dat bleek genoeg te zijn voor de winst.

Het NK Eieren Zoeken werd dit jaar voor de tweede keer georganiseerd door de VriendenLoterij. De voorrondes vonden plaats bij Luchtvaartmuseum Aviodrome, het Spoorwegmuseum en het Afrika Museum.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel