Vermissing van 17-jarige Almeerse

Ma 26 maart 2007 | 0:00 Maandag 26 maart 2007 | 0:00
De 17-jarige Cassandra van Schayk uit de Bouwmeesterbuurt wordt sinds vrijdagavond vermist. Dat heeft de politie bekend gemaakt. Na een avondje stappen is de tiener niet meer thuisgekomen.

Volgens de familie van het meisje zou ze rond 03:45 uur als laatst gezien zijn bij de discotheek Eindelijk in Stad. De politie heeft vrienden van Cassandra al ondervraagd, maar tot nu toe ontbreekt nog elk spoor.

Cassandra is tweede Almeerse tiener in 10 dagen tijd die vermist is. Op 13 maart verdween de 15-jarige Mia Hagen uit haar woning in de Kruidenwijk.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel