Vrachtwagen geschaard op A6, weg lange tijd afgesloten

LELYSTAD • Wo 7 januari 2026 | 10:21 • Woensdag 7 januari 2026 | 10:21

Een vrachtwagen is iets voor 10.00 uur geschaard op de A6 tussen Lelystad Noord en de Ketelbrug. De vrachtwagen stond dwars over de weg en blokkeerde de rijbanen voor het verkeer dat richting Emmeloord rijdt.

De gecrashte vrachtwagen is rond 14.00 uur door een berger weggehaald. Daarna heeft Rijkswaterstaat de snelweg schoongeveegd en de vangrail gerepareerd.

Binnendoor omrijden
De snelweg werd in noordelijke richting gesloten voor al het verkeer. Automobilisten moesten binnendoor via Swifterbant omrijden. In zuidelijke richting was de linkerrijstrook afgesloten vanwege het incident.

Voor zover bekend is er niemand gewond geraakt bij het ongeval.

WhatsApp ons!
Heb jij een tip of verbetering? Stuur de redactie van Omroep Flevoland een bericht op 0320 28 5050 of stuur een mail: rtv@omroepflevoland.nl!

Maak Omroep Flevoland jouw voorkeursbron in Google
Met een nieuwe functie van Google bepaal je voortaan zelf welke bronnen je als eerste ziet wanneer je zoekt. Zo mis je nooit meer het laatste nieuws van ons. Voeg Omroep Flevoland toe aan Google!

Deel artikel