Ontruiming hoofdkantoor Spyker dreigt door huurachterstand
Spyker heeft volgens de eigenaar van het pand een betalingsachterstand van zeven maanden. Daardoor is er een huurschuld ontstaan van ruim 124.000 euro.
De verhuurder zegt dat hij Spyker verschillende aanmaningen heeft verstuurd. De autofabrikant zou beterschap hebben beloofd, maar kwam die beloftes niet na.
Directeur Victor Muller van Spyker was bij het kort geding aanwezig en verdedigde zich niet. Over de financiële situatie van Spyker bestaan al langere tijd vraagtekens. Afgelopen zomer nog legde de Belastingdienst tijdelijk beslag op de inboedel van Spyker vanwege een openstaande schuld. Een geplande veiling van een aantal exclusieve auto's werd pas op het laatste moment afgeblazen, toen bleek dat Spyker het bedrag alsnog had betaald.
Kort geding #Spyker alweer voorbij. CEO Victor Muller voert geen verweer. Uitspraak volgende week woensdag.
— Koen Peeters (@koenpeeters) October 28, 2014
reacties (7)
Anti Spyk
Die Muller vogel moet eens bij zich zelf ten rade gaan, en inzien dat hij niet geschikt is voor een ceo functie, misschien eens toegeven
reageerMarco
Sinds hij vastzit, zullen zijn financiele injecties gestaakt zijn. En zolang Spyker de laatste 2 jaar nog niet 1 auto verkocht heeft, gaat dat vanzelf lastig worden om de kosten door te betalen.
reageerdennis
onzin. een particulier kan ook zomaar 4 tot 6 maanden de boel laten oplopen..
reageerroel
Meneer Muller zal inmiddels wel weer hebben betaald, net zo als hij de vorige schuldeiser Belastingdienst in de media voor joker zette. Betaal eens op tijd man!
reageerJohn
Wat is het verschil...de een is een persoon, de ander een bedrijf. De overeenkomst voor beide is dat er huur betaalt moet worden. Er is een overeenkomst aangegaan. Maakt niet uit om wie het gaat.....gewoon betalen. Alleen belachelijk dat het zo mag oplopen.
reageerNico
Het gaat over Spyker en niet over John......de opmerking lijkt mij dan niet ter zake.
reageerJohn
Huurschuld......!!!!!!.....en dat kan dan zomaar oplopen tot dit bedrag??? Als ik mijn huur niet betaal heb ik al binnen een week een brief en denk dat,ik er binnen no time uitleg.....
reageer